Nederlands Kenniscentrum Angst, Dwang, Trauma en Depressie

App helpt stoppen met piekeren

14 februari 2015 - Geplaatst onder: Overig

(GGZnieuws) – Een app die mensen kan helpen om te stoppen met piekeren. Dat ontwikkelde promovenda Versluis van de opleiding Gezondheids- Medische en Neuropsychologie, zo lezen we in het Leids Dagblad.

Dertien procent van de Nederlandse werknemers heeft last van chronische stress op het werk. Ze zijn voortdurend moe, gespannen en nerveus, hebben te weinig energie voor het werk en ook thuis gaat het niet goed.

Twintig procenten van de docenten in het onderwijs heeft last van ‘emotionele uitputting‘ – een belangrijk kenmerk van werkstress – volgens het Rijksinstituut voor Milieuhygiene (RIVM). Boeren hebben, met 7 procent, het minst last van werkstress. Zo blijkt uit de Nationale Enquête Arbeidsomstandigheden 2014.

Lees verder


Tags: